Kultowe klocki LEGO nieustannie dostarczają swoim fanom nowych kreatywnych wyzwań. Tegoroczny katalog LEGO 2022 wygląda naprawdę imponująco. Zarówno oferta dla dorosłych kreatorów, jak i tych młodszych, oddaje do ich dyspozycji zestawy pełne nieograniczonych możliwości. Poniżej znajdują się najciekawsze zestawy, których nie można przeoczyć. 

Klocki LEGO dla dziewczynek – serie LEGO Friends, LEGO Minecraft i inne

Najlepsze klocki LEGO dla dziewczynek? Oczywistym wyborem są takie serie jak:

– klocki LEGO Friends

– klocki LEGO Minecraft

– klocki LEGO Disney Princess

Tak się składa, że katalog LEGO 2022 jest wypełniony nowościami w każdej z tych serii. Znany z animacji “Mała Syrenka” Podwodny pałac Arielki ułożony z klocków czy zestaw LEGO Friends Wakacyjny domek na plaży to dwa najnowsze zestawy, które stanowią doskonałe zabawki dla dziewczynek. W dodatku świetnie uzupełnią je klocki lego bez zestawu, dając nieograniczone możliwości odtwarzania znanych i lubianych światów i postaci z filmów i książek. 

Najnowsze LEGO Ninjago – zestawy, których nie można przegapić

W ofercie znalazły się także klocki LEGO Ninjago. Popularna i uwielbiana seria to zabawki dla dzieci, które pozwalają stworzyć inspirowany kulturą japońską świat zamieszkiwany przez Mistrzów Spinjitzu oraz ich wrogów. Najnowsza kolekcja “Akademia wojowników Ninja” daje szansę zbudować legendarną szkołę samurajów, którą dodatkowo wzbogacą kolekcje “Szkolenie wojownika Spinjitzu”. Już niedługo premierę będzie miał serial dla dzieci LEGO Ninjago sezon 15, więc jest to doskonały moment na uzupełnienie kolekcji. 

Jakie Klocki Lego dla dzieci 2022 są popularne?

Inne cieszące się popularnością zabawki dla dzieci ze świata LEGO, to zestawy LEGO Creator 3w1 Średniowieczny zamek. Chcąc przenieść się do zamierzchłych czasów bohaterskich rycerzy i majestatycznych fortyfikacji, kolekcja LEGO 31120 będzie idealnym wyborem na początek. Również kultowy bohater gry Nintendo doczekał się własnego zestawu. LEGO Luigi umożliwia przeniesienie do rzeczywistości świata znanego z kultowych gier wideo Mario Bros.